Program kursów Centrum Edukacji Creative


Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 / 2-5D  1:1 -499 złotych /2-5D - 699 złotych

Kurs zarówno z metody podstawowej jak i objętościowej trwa około 8-9 godzin. Rozpoczynamy teorią z zakresu przestrzegana zasad BHP w gabinecie kosmetycznym, budowy rzęs (włosa) oraz żywotności rzęs. Metoda podstawowa czyli 1:1 to około 6 godzin praktyki na żywym oku pod opieką doświadczonej trenerki i stylistki rzęs. Przy metodzie objętościowej kursantki dodatkowo uczą się tworzenia kępek. Poruszany jest także temat wyposażenia czyli : materiałów, sprzętu oraz przygotowania stanowiska a także klientki do zabiegu.Część teoretyczna rozpoczyna się od przygotowania rzęs oraz wszystkich narzędzi potrzebnych do zabiegu przedłużania. Każda kursantka na część praktyczną musi mieć swoją modelkę. Pracujemy na markowych produktach Noblelashes. Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

Kurs henny brwi i rzęs z regulacją brwi pęsetą i woskiem 299 złotych

Kurs henny w naszej szkole trwa od 3 do 5 godzin . Rozpoczynamy szkolenie z zakresu teorii czyli : charakterystyka pracy w salonie kosmetycznym,główne standardy BHP w salonie kosmetycznym, prawidłowy pomiar brwi,poprawna regulacja brwi odpowiadająca kształtom twarzy,omówienie przeciwwskazań do wykonania zabiegu henny. Następnie każda kursantka na swojej modelce wykonuje zabiegi pod okiem trenera. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach Reflectocil. Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

 Kurs makijażu z elementami wizażu 599 złotych Kurs makijażu to kurs dwudniowy. Składa się on z teorii i z części praktycznej. Na początku Panie poznają tajniki harmonii kolorów, barw podstawowych, ich typologię oraz kompozycję i zastosowanie. W kursie jest uwzględniana także charakterystyka i kształty twarzy, tworzenie własnego projektu makijażu na kartce a później w praktyce, techniki wykonywania profesjonalnego wizażu, kamuflaż, konturowanie twarzy. W części praktycznej kursantki wykonują poszczególne makijaże( makijaż dzienny, makijaż no make-up, makijaż ślubny, wieczorowy, doklejanie kępek rzęs, dopasowanie ich do poszczególnych makijaży itp.) między sobą nawzajem lub na swoich modelkach.Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

 Manicure kombinowany + wykonanie zabiegu hybrydowego 499 złotych

Kurs manicure kombinowany to kurs jednodniowy trwający od 6 do 8 godzin mający na celu omówienie najważniejszych kwestii wykonywania perfekcyjnego manicure z estetycznym, prawidłowym opracowaniem skórek oraz wykończenia tego hybrydą krok po kroku. Ważnym elementem teorii jest także poznanie zasad BHP,materiałoznawstwo,choroby paznokci,praca z frezarką. Część praktyczna pozwala kursantkom nabyć umiejętności z zakresu wykonywania manicure cążkowego oraz wykonywać zabieg hybrydowy krok po kroku. Dodatkiem do tego kursu może być kurs zdobnictwa podstawowego co pozwala na idealne wykończenie całego zabiegu. Każda z kursantek powinna mieć z sobą własną modelkę na część praktyczną.Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

 Kurs stylizacji paznokci metodą żelową 699 złotychKurs stylizacji paznokci żelem to kurs pozwalający nabyć umiejętności prawidłowego przedłużania paznokcia żelem na formie oraz za pomocą tipsów. Część teoretyczna to poznanie zasad BHP, stanowiska pracy, sprzętów oraz materiałów potrzebnych do zabiegów. Praktykę szkoleniowiec rozpoczyna od przygotowania płytki paznokcia oraz prawidłowego zaaplikowania formy pod paznokieć a następnie ćwiczenia wykonuje z Paniami z zakresu przedłużania paznokci dzięki tipsom. Zabieg wykończony zostaje hybrydą. Każda Pani zaprasza swoją własną modelkę na zabieg w części praktycznej. Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

 Kurs pedicure I i II stopnia 699 złotych

Kurs pedicure to dwa możliwe stopnie do wykonania w naszym centrum. Każdy stopień to dwa dni kursu. Rozpoczynamy od teorii pod kątem omówienia zasad higieny pracy pedicurzystki (BHP, dezynfekcja, sterylizacja),omówienie zasad przygotowania stanowiska pracy (narzędzia, urządzenia, preparaty), budowa paznokcia oraz choroby płytki paznokciowej, budowa stopy, wskazania i przeciwwskazania do pedicure. Część praktyczna to praca z frezarką, pedicure klasyczny, zabieg parafinowy oraz relaksacyjny masaż stóp. Dopełnieniem kursu jest wykonanie manicure hybrydowego u stóp. Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

 Kurs wykonywania kompozycji florystycznych 799 złotych

Kurs florystyczny to pełen kolorów i ciekawych pomysłów szkolenie. Nasza doświadczona florystka rozpoczyna 3 dniowy kurs zajęciami teoretycznymi czyli : teoria barw i kompozycji, florystyczne zasady kompozycyjne, narzędzia florysty, materiałoznawstwo, materiał roślinny florystyka okolicznościowa, sztuka układania kwiatów w naczyniach, dekoracje stołów, florystyka ślubna, florystyka żałobna, wielkanocna i bożonarodzeniowa. Wszystką teorię przerzucamy na dwa kolejne dni jako praktyka czyli coś co najbardziej cieszy nasze kursantki, ponieważ mają one możliwość stworzyć przepiękne kompozycje na różne okazje . Każda z Pań zaprasza swoją modelkę na część praktyczną celem odbycia i zaliczenia kursu podczas zajęć praktycznych.Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania czynności florystycznych.

 Kurs wykonywania zabiegów kosmetycznych twarzy 899 złotychKurs to czterodniowy, obszerny w wiedzę i praktykę szkolenie. Trener na kursie zapoznaje Panie teoretycznie z zakresu organizacja pracy w gabinecie kosmetycznym, cechy i obowiązki kosmetyczki,historia kosmetyki,zapoznanie słuchaczek z literaturą fachową,budowa i fizjologia komórki,budowa i funkcje tkanek,budowa i funkcje skóry,rodzaje cery – pielęgnacja domowa i gabinetowa, dobór odpowiednich preparatów w zależności od rodzaju skóry. Następnie kursantki pod okiem trenera i po wcześniejszym pokazie przechodzą do części praktycznej czyli : zabiegi pielęgnacyjne: wykonywanie zabiegów kosmetycznych dobranych do rodzaju cery z uwzględnieniem poznanych preparatów i sprzętów, maski kosmetyczne, rodzaje masek stosowanych w kosmetyce, technika aplikacji, wskazania i przeciwwskazania do stosowania masek kosmetycznych,peeling kawitacyjny - wskazania i przeciwwskazania,technika wykonania.Każda z Pań zaprasza swoją modelkę na część praktyczną celem odbycia i zaliczenia kursu podczas zajęć praktycznych. Pracujemy na profesjonalnych kosemtykach Bielenda. Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

 Kurs zdobnictwa podstawowego 249 złotych Kurs z podstaw zdobienia to jednodniowy kurs trwający około 5 godzin. Składa się z zapoznania i omówienia wszystkich potrzebnych materiałów do pracy, nauka technik pracy z sondami do zdobień, zdobienia sezonowe – omówienie oraz kolorystyka i dopasowanie zdobień do stylizacji hybrydowej oraz żelowej. Następnie Panie pod bacznym okiem doświadczonej stylistki wykonują takie zdobienia jak : efekt syrenki, efekt ombre, ozdabianie naklejkami wodnymi, stemplowanie, zdobienia brokatem i cyrkoniami, zdobienia pyłkiem HOLO, zatapianie ozdób w żelu, efekt sweterka,zdobienia folią transferową, naklejkami zwykłymi oraz wodnymi oraz brokatem sypkim.Należy pamiętać o swojej modelce lub posłużyć się fantomami paluszków dostępnych w szkole.Każda z Pań zaprasza swoją modelkę na część praktyczną celem odbycia i zaliczenia kursu podczas zajęć praktycznych.Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

 Kurs depilacji pastą cukrową i woskiem 499 złotych Kurs depilacji tra jeden dzień. Na początku kursantki zapoznają się z wiedzą teoretyczną, omawiane są najczęściej takie zagadnienia jak : higiena i bezpieczeństwo pracy, metody oraz środki do dezynfekcji, stanowisko pracy, przygotowanie stanowiska, omówienie poszczególnych akcesoriów, preparatów, wosków, omówienie metod depilacji i kolejność wykonywanych czynności,budowa skóry i włosów, nadmierne owłosienie (czynniki wpływające na nadmierne owłosienie),defekty (zapalenie mieszków, wrastające włosy), wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu,przygotowanie klientki do zabiegu,depilacja poszczególnych części ciała, omówienie długości włosów potrzebnej do wykonania zabiegu,zalecenie dla klientki do domu (pielęgnacja ciała po depilacji),przyczyny nieprawidłowego wykonania zabiegu. Następnie wszystką zdobytą wiedzę przenosimy na zajęcia praktyczne, uczymy usuwania nadmiernego owłosienia i sposobów na pozbywanie się go,przygotowujemy pastę cukrową oraz wosk, następnie pod okiem trenera prawidłowo wykonujemy zabieg na swoich modelkach.Każda z Pań zaprasza swoją modelkę na część praktyczną celem odbycia i zaliczenia kursu podczas zajęć praktycznych.Każda z Pań po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

 Kurs masażu I i II stopnia   I stopień 549 złotych II + III stopień 699 złotych

Masaż I i II stopnia to kurs czterodniowy polegający na poznaniu najważniejszych metod masażu, w teorii dowiadujemy się o technikach masażu, narzędziach, kosmetykach do masażu, poznajemy najważniejsze zagadnienia z anatomii człowieka, z historii masażu, wpływu masażu klasycznego na poszczególne elementy ciała. Stopień II  to głównie zapoznanie się z masażem sportowym m.in. kinesiotaping a praktyka wiążąca obydwa stopnie to ogrom ćwiczeń na własnym modelu.Każdy kursant zaprasza swojego/swoją modelkę/modela na część praktyczną celem odbycia i zaliczenia kursu podczas zajęć praktycznych.Każdy z Państwa po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

Kurs mikrodermabrazji diamentowej  599 złotych NOWOŚĆ !

Kurs mikrodermabrazji diamentowej to zapoznanie się z podstawami bezpieczeństwa i higieny pracy, przygotowania stanowiska pracy i klientki do zabiegu (w tym demakijaż), wskazania i przeciwwskazania do zabiegu mikrodermabrazji, omówienia techniki wykonania zabiegu twarzy, szyi i dekoltu oraz wpływu zabiegu na skórę. Po poznaniu zagadnień teoretycznych Panie przystępują do części praktycznej przygotowania swojej modelki do zabiegu oraz wykonania zabiegu.Każdy kursant zaprasza swojego/swoją modelkę/modela na część praktyczną celem odbycia i zaliczenia kursu podczas zajęć praktycznych.Każdy z Państwa po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

 Kurs peeling kawitacyjny + sonoforeza 599 złotych NOWOŚĆ ! Kurs rozpoczyna się około dwugodzinna teorią. Następnie każda z Pań poznaje tajniki nauki praktycznej z zakresu wykonywania zabiegu sonoforezy oraz peleengu kawitacyjnego. Wszelki sprzęt zapewnia szkoła a same zabiegi wykonujemy na produktach Bielendy. Każdy kursant zaprasza swojego/swoją modelkę/modela na część praktyczną celem odbycia i zaliczenia kursu podczas zajęć praktycznych.Każdy z Państwa po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.

Kurs wykonywania henny pudrowej 799 zł NOWOŚĆ !

Kurs henny pudrowej to  innowacyjna metoda, która całkowicie zmieni kształt brwi, ukryje braki, a także zadba o ich odbudowę i regenerację. Jeżeli potrzebujesz zdobyć nową wiedzę oraz poszerzyć swoją ofertę o nowy rewolucyjny zabieg jest to kurs dla Ciebie. W programie między innymi metody stylizacji brwi,budowa anatomiczna brwi, fazy wzrostu włosa,przygotowanie stanowiska pracy,zasady BHP w gabinecie kosmetycznym,omówienie produktów do wykonania zabiegu,charakterystyka produktów Brow Henna,przeciwwskazania do zabiegu, mierzenie proporcji. Następnie przechodzimy do części praktycznej kursu gdzie dopasujemy kolor i intensywność henny do oprawy oka klientki, następnie pokazana i wykonywana jest technika stylizacji brwi, aplikacja henny pudrowej,wykonanie zabiegu henny pudrowej z efektem ombre, wykonanie regulacji brwi oraz podajemy zalecenia po zabiegowe dla klientki. Każda z Pań powinna mieć ze sobą w dniu kursu modelkę, na której będzie wykonywała część praktyczną kursu. Każdy z Państwa po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.


 Kurs lifting, botoks i laminacja rzęs  499 zł  NOWOŚĆ !

Zabieg liftingu, laminacji i botoksu rzęs jest obecnie jednym z najpopularniejszych, który pozwala długotrwale podkręcić rzęsy jednocześnie ich nie niszcząc. 
Dzięki kursowi dowiesz się jak utrzymać efekt najdłużej, jak dbać o rzęsy po zabiegu, jakie są przeciwwskazania oraz dobre praktyki stylizacji rzęs. Szkolenie jest skierowane do osób początkujących, jak również praktykujących stylistek.

 Na kursie Laminowanie lifting i botoks rzęs każdy uczestnik:

• pozna narzędzia i produkty do zabiegu laminowania, liftingu i botoksu rzęs
• pozna budowę i strukturę rzęs oraz fazy wzrostu rzęs
• pozna przeciwwskazania do wykonania zabiegu i procedurę testu uczuleniowego
• dowie się jak dobrać odpowiedni wałek, aby uzyskać właściwy skręt
• uczy się prawidłowego ułożenia rzęs na wałkach
• uczy się techniki nakładania preparatów
• uczy się prawidłowej koloryzacji rzęs podczas zabiegu laminowania rzęs
• poznaje ważne aspekty pracy z klientem
• utrwala zdobytą wiedzę w trakcie ćwiczeń praktycznych

    Szkolenie z zakresu tworzenia idealnych kępek w metodach objętościowych 350 zł NOWOŚĆ!

Szkolenie to dedykowane jest osobom , które są po kursach z metod objętościowych w  stylizacji rzęs i nie do końca jeszcze potrafią tworzyć idealne kępki rzęs. Na tym szkoleniu będzie możliwość odświeżenia wiedzy na temat metod tworzenia kępek, oraz poprawnej aplikacji. Pięć godzin poświęconych na tworzenie idealnych kępek rzęs na pewno pozwoli kursantkom poczuć się pewniej w dalszej pracy przy stylizacji rzęs. 

 Kurs depilacji laserowej ( nogi, ręce, pachy,bikini i wąsik)  999 zł  kurs grupowy (4 os. w grupie), 1500 zł kurs indywidualny.

Kurs  depilacji laserowej jest jednodniowy.Przeprowadzany jest na najnowocześniejszym modelu lasera Light Sheer DESIRE z dwoma głowicami. https://lumenis.com/aesthetics/products/lightsheer-desire/. Podczas szkolenia przedstawione zostaną wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu, Podczas części teoretycznej kursantki dowiedzą się jak poprawnie wykonać depilację, oraz jak obsługuje się laser. Następnie na części praktycznej pani prowadząca wykona pokaz depilacji, oraz obsługi lasera, po czym kursantki w kolejności przystąpią do pracy na swoich modelkach. Po kursie każdy uczestnik otrzymuje certyfikat, oraz zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu.

 

Każdy z Państwa po kursie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - które daje pełnoprawną możliwość wykonywania zabiegu.


 Warsztaty doszkalające, kursy księgowe,informatyczne,kursy malarskie oraz pozostałe w ofercie

Nasza placówka to szeroki zakres kursów, dlatego jesteśmy w stanie zorganizować każdy kurs według potrzeb klienta. Posiadamy także:

- kurs podstawowej obsługi komputera + Internet, kurs obsługi Excel,Word,Power Point

- kursy podstawowej księgowości

- kurs I pomocy przedmedycznej

- kursy z zakresu HR

- kursy dla maturzystów ,,KREATYWNE POWTÓRKI DO MATURKI,,

- warsztaty doszkalające z każdego kursu odbytego u Nas między innymi z przedłużania i zagęszczania rzęs

- indywidualne kursy 1:1 ( trener : kursant)

Nasze sale są przystosowane w niezbędny sprzęt oraz w profesjonalne marki produktów! 


Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .